قوانین استفاده از خدمات ایویس

ایویس سامانه ای است که بوسیله آن می توانید فضاهای غیراقامتی(تجاری) خود را برای استفاده دیگران به اشتراک بگذارید. فضاهایی که برای برگزاری رویداد های مختلف (همایش، کنفرانس، دورهمی، کارگاه، جشن، سمینار و ...) و جلسات کاری و تیمی مناسب می باشد. همچنین دیگران نیز می توانند این فضاها را رزرو کرده تا رویداد یا جلسات کاری خود را در آن برگزار کنند.

قوانین:
شما می توانید اگر فضایی دارید که برای برگزاری رویداد و جلسات کاری و تیمی می تواند مفید باشد در ایویس ثبت کنید.
کلیه فعالیت های ایویس تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
مسئولیت کلیۀ محتوا و عکس های قرارداده شده برای فضاها به عهده صاحبان فضا می باشد.
شما با ثبت نام در سایت می توانید هم به عنوان صاحب فضا، فضایی را ثبت کنید هم می توانید فضایی را رزرو کنید.
ایویس 15% از مبلغ هر تراکنش را به عنوان پورسانت برداشت می کند و کلیۀ درآمدهای حاصل از رزرو فضا را در تاریخ 25تا30 ام هرماه به حساب صاحبان فضا واریز می کند.
در صورتی که شخص رزروکننده درخواست انصراف (کنسل کردن) فضای رزرو کرده را داشته باشد باید تا 5 روز قبل از موعد رزرو شده، درخواست خود را از طریق ایمیل ثبت کند و در صورت تایید از سوی ایویس و صاحب فضا، 30% از مبلغ پرداختی برای رزرو فضا به عنوان کنسلی، کسر می شود و ما بقی به حساب رزروکننده واریز می شود. اما اگر کمتر از 5 روز باقی مانده باشد، هیچ مبلغی برگردانده نمی شود.
همانطور که ذکر شد، در صورتی که فضایی کنسل شود، ایویس 30% از مبلغ پرداختی توسط رزروکننده را غیرقابل بازگشت می داند و ایویس 15% آن را به عنوان پورسانت برای خود بر می دارد و 15% دیگر را به عنوان خسارت به صاحبان فضا می پردازد.
علاوه بر قوانین و مقررات سایت که کاربران خود را موظف به رعایت آن می دانند، هر فضایی قوانین و مقررات مختص به خودش را دارد که رزرو نهایی شما به منزله پذیرش قوانین فضای مربوطه می باشد.
برای رزرو نهایی یک فضا، کاربر ابتدا برای رزرو فضا درخواستی می دهد که شامل موارد زیر می باشد:
روز و ساعت شروع و پایان رویداد، نوع رویداد و توضیحاتی در مورد رویداد و همینطور در صورتی که سوال یا ابهامی در مورد فضا وجود دارد می توانند در قسمت توضیحات مطرح کنند.
کاربر باید این موارد را به دقت وارد کند، چرا که بر اساس نوع درخواست و توضیحات کاربر در مورد رویداد، اجازه قطعی کردن رزرو به وی داده می شود.
در صورتی که درخواست رزروکننده تایید شود لینک پرداخت هزینه رزرو برای وی ارسال می شود و با پرداخت هزینه رزرو، فضای مورد نظر در تاریخ ثبت شده برای وی قطعی و نهایی خواهد شد.
رزروکنندگان با رزرو یک فضا متعهد می شوند تا از آن فضا برای برگزاری آن چیزی که در درخواست ذکر کرده اند استفاده کنند. اگر غیر از این باشد و خلاف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی رفتار کنند با فرد خاطی برخورد خواهد شد و در صورت نیاز این مسئله از طریق مراجع قضایی و قانونی پیگیری خواهد شد.
به هیچ وجه امکان مراجعه و بازدید حضوری از فضاها وجود ندارد و صاحبان فضا باید بکوشند تا عکس های مربوط به فضا را به گونه ای تهیه کنند تا پاسخگوی اطلاعات مورد نیاز رزروکنندگان باشد.
پس از اینکه کاربر، فضایی را رزرو نهایی کرد اطلاعات تماس صاحب فضا و آدرس دقیق فضا برای وی ارسال می شود و رزروکننده موظف است هماهنگی های بعدی با صاحب فضا را شخصا انجام دهد و از این مرحله بعد ایویس هیچ نقش و مسئولیتی نخواهد داشت.
پس از رزرو نهایی، رسیدی برای رزروکننده صادر می شود. شخص رزروکننده در زمان مراجعه به فضای مربوطه، باید پرینت رسید رزرو فضا و کارت ملی را به همراه داشته باشد. در غیر اینصورت صاحب فضا می تواند از ورود شخص جلوگیری نماید.
ایویس پیشنهاد می کند که به منظور هماهنگی های بهتر، رزروکننده دو روز قبل از موعد رزروشده به فضا مراجعه کند و هماهنگی های نهایی را انجام دهد.
هیچ کاربری حق واگذاری و فروش شناسه کاربری خود به فرد حقیقی یا حقوقی دیگری را ندارد. بدیهی است در صورت تخلف، مسئولیت و عواقب آن بر عهده کاربر می باشد.
رزروکنندگان متعهد می شوند تا از اموال و وسایل موجود در مکان ها محافظت کرده و در صورتی که خسارتی به اموال وارد کنند، مسئولیت آن را بر عهده می گیرند.
ایوِیس هیچگونه مسئولیتی در برابر مشکلاتی که در مکان رویداد و جلسات، بین صاحب مکان و رزروکننده مکان ایجاد شود، نخواهد داشت.
ایوِیس تنها به عنوان یک واسط عمل می کند و امکاناتی را در اختیار صاحبان مکان قرار می دهد تا بتواند مکان های مناسب رویداد و جلساتِ شان را به افرادی که قصد برگزاری رویداد و جلسه دارند، اجاره دهد. از طرفی امکاناتی را در اختیار افرادی که به این مکان ها نیاز دارند قرار می دهد تا بتوانند این مکان ها را رزرو کنند و جلسات و رویدادهای خود را در آن برگزار کنند.
هرگونه استفاده شما از خدمات ایویس به منزله پذیرش قوانین و مقررات مطرح شده می باشد. همچنین ایویس حق تغییر قوانین و مقررات را برای خود محفوظ می دارد که این تغییرات در صفحه قوانین و مقررات قابل رویت خواهد بود و در صورت نیاز، از طریق ایمیل نیز اطلاع رسانی می شود.