خدمات ایویس

برای صاحبان مکان:
کسب درآمد: ایویس این امکان را به شما می دهد تا بتوانید فضاهای غیراقامتی (تجاری) خود را که بلااستفاده هستند در سایت ثبت کنید و از آن ها درآمد کسب کنید.
ثبت فضا به راحتی: در ایویس شما می توانید فضای خود را به راحتی و در عرض چند دقیقه ثبت کنید و برای آن تصاویری قرار دهید.
تعریف امکانات فضا: ما می توانید امکانات و ویژگی فضای خود را ثبت کنید مانند وایت بورد، ویدئو پروژکتور و...
تعریف قوانین فضا: اگر فضای شما و استفاده از آن قوانین مشخصی دارد که باید رعایت شود، می توانید آن را مشخص کنید تا رزروکنندگان با دقت بیشتری فضای مورد نظر خود را انتخاب کنند.
تعریف زمانبندی برای فضا: ایویس این امکان را به شما می دهد تا زمان هایی که فضای شما بلااستفاده است و می توانید از آن کسب درآمد داشته باشید، مشخص کنید . به عنوان مثال روز شنبه ساعت 8 الی 17.
تعریف کاربردهای فضا: شما می توانید مشخص کنید که فضایی که ثبت می کنید برای چه رویدادهایی مناسب است و چه رویدادهایی را می توان در آن برگزار کرد.
مشاهده تعداد رزروها: تعداد رزروهایی که برای هر فضا صورت گرفته را می توانید مشاهده کنید به همراه جزئیات هر رزرو.

برای رزرو کنندگان (برگزار کنندگان رویداد) :
جستجو: یکی از ویژگی های ایویس قابلیت جستجو در بین فضاهای ثبت شده می باشد تا بتوانید مناسب ترین فضا برای رویداد خود را انتخاب کنید.
درخواست برای رزرو فضا: ایویس این فرصت را به شما می دهد تا قبل از رزرو نهایی فضا، برای آن درخواست دهید و اگر سوالی یا ابهامی در مورد فضا وجود دارد برطرف شود و سپس می توانید فضا را رزرو نهایی کنید.
صرفه جویی در هزینه رزرو فضا: با استفاده از ایویس شما در هزینه و زمان خود صرفه جویی می کنید و زمان و هزینه کمتری برای رزرو یک فضا صرف می کنید.
مشاهده فضاهای رزرو کرده: در ایویس شما می توانید با مراجعه به پنل کاربری خود، به لیست فضاهای رزرو کرده همراه با جزئیات آنها دست یابید.